Kontakt
 (+48) 661 091 090 LUB EDI@EDI.COM.PL  Mamy lokalny problem z telefonami. Proszę o kontakt e-mail lub przez aplikację WhatsApp

Plomby odzieżowe

 Plomby ręczne sznurkowe czerwone 1000 szt. Plomby ręczne sznurkowe czerwone 1000 szt.
Cena:

38,00 zł

Cena netto: 30,89 zł

opak.
zobacz więcej
 Plomby ręczne sznurkowe odzieżowe beżowe 1000 szt. Plomby ręczne sznurkowe odzieżowe beżowe 1000 szt.
Cena:

38,00 zł

Cena netto: 30,89 zł

opak.
zobacz więcej
Plomby ręczne sznurkowe białe 1000 szt. Plomby ręczne sznurkowe białe 1000 szt.
Cena:

38,00 zł

Cena netto: 30,89 zł

opak.
zobacz więcej
Plomby ręczne sznurkowe bordo 1000 szt. Plomby ręczne sznurkowe bordo 1000 szt.
Cena:

38,00 zł

Cena netto: 30,89 zł

opak.
zobacz więcej
Plomby ręczne sznurkowe czarne 1000 szt. Plomby ręczne sznurkowe czarne 1000 szt.
Cena:

38,00 zł

Cena netto: 30,89 zł

opak.
zobacz więcej
Plomby ręczne sznurkowe odzieżowe SZARE (1000 sztuk) Plomby ręczne sznurkowe odzieżowe SZARE (1000 sztuk)
Cena:

38,00 zł

Cena netto: 30,89 zł

opak.
zobacz więcej
 Plomby ręczne 3'' 500 szt. Plomby ręczne 3'' 500 szt.
Cena:

4,60 zł

Cena netto: 3,74 zł

opak.
zobacz więcej
 Plomby ręczne 7'' 1000 szt. Plomby ręczne 7'' 1000 szt.
Cena:

10,50 zł

Cena netto: 8,54 zł

opak.
zobacz więcej
Plomby ręczne 5'' 1000 szt. Plomby ręczne 5'' 1000 szt.
Cena:

9,30 zł

Cena netto: 7,56 zł

opak.
zobacz więcej
Plomby ręczne 9'' 1000 szt. Plomby ręczne 9'' 1000 szt.
Cena:

11,68 zł

Cena netto: 9,50 zł

opak.
zobacz więcej

W branży odzieżowej, gdzie autentyczność i oryginalność produktów jest równie ważna jak ich estetyka, plomby odzieżowe stanowią ważny element w procesie oznaczania odzieży i dawania pewności, że kupowany produkt jest fabrycznie nowy. Nasza oferta plomb odzieżowych została stworzona, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, oferując szeroki wybór rozwiązań – plomby odzieżowe sznurkowe w różnych kolorach i długościach. Dzięki łatwości stosowania, bez potrzeby użycia dodatkowych narzędzi, nasze plomby są idealne dla sklepów odzieżowych, projektantów mody oraz producentów odzieży, którzy cenią sobie szybkość i wygodę, nie rezygnując przy tym z najwyższej jakości.

Plomby odzieżowe – dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Atutami naszej oferty są:

  • Szeroki wybór kolorów i długości

Oferujemy plomby ręczne sznurkowe dostępne w różnych kolorach. Choć czarna plomba sznurkowa jest najczęściej spotykana, mamy także produkty w takich kolorach jak czerwony, biały, beżowy, bordo oraz szary. 

Posiadamy również plomby plastikowe o różnych długościach - 3", 5", 7" i 9".Taka różnorodność pozwala na dopasowanie plomb do indywidualnych potrzeb oraz estetyki produktu, zapewniając profesjonalne wykończenie każdej sztuki odzieży.

  • Łatwość stosowania

Nasze plomby odzieżowe zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania. Dzięki prostocie montażu, nie wymagają one stosowania żadnych metkownic ani dodatkowych narzędzi, co znacznie usprawnia proces oznaczania i zabezpieczania odzieży przed jej pierwszym użyciem.

  • Personalizacja i branding

Na plombie odzieżowej można umieścić logo, co stanowi doskonały sposób na wzmocnienie identyfikacji marki i zbudowanie jej rozpoznawalności. Personalizowane plomby nie tylko zabezpieczają produkt, ale również działają jak element brandingowy, podnosząc wartość marki w oczach klientów.

  • Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Wykonane z wysokiej jakości materiałów plomby odzieżowe gwarantują trwałość i bezpieczeństwo zabezpieczenia. Odporność na uszkodzenia mechaniczne i łatwość weryfikacji autentyczności to cechy, które sprawiają, że nasze plomby są cenione przez branżę odzieżową.

Plomby do metek - zastosowanie

Nasze plomby odzieżowe znajdują zastosowanie w różnych segmentach branży odzieżowej – od butików oferujących odzież, poprzez sklepy sieciowe, aż po producentów i dystrybutorów odzieży. Są one niezbędnym elementem procesu sprzedaży, zapewniającym ochronę produktu, a także służącym jako narzędzie marketingowe, wzmacniające wizerunek marki.

Plomba odzieżowa – gdzie kupić? Hurtownia edi.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą plomb odzieżowych. Niezależnie od tego, czy poszukujesz rozwiązań do zabezpieczania produktów przed nieupoważnionym zwrotem przez kupujących, czy też chcesz wzmocnić identyfikację swojej marki za pomocą spersonalizowanych plomb, nasze produkty są gwarancją najwyższej jakości i profesjonalizmu. Wybierz nasze plomby odzieżowe i zapewnij swoim produktom optymalną ochronę oraz wyjątkową prezentację.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl